Asfalt Na Zimno Producent Asfaltu

Sieć wypracowanych kontaktów w Norwegii, Danii, Szwecji, Austrii i Niemczech pozwala nam oferować rozwiązania sprawdzone i nowoczesne. Dzięki współpracy z zakładami produkcji dostosowu- jemy produkty do potrzeb klienta. Jest producentem mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco oraz na zimno.

Miejsce naprawiane masą na zimno nadaje się do użytkowania już bezpośrednio po zakończeniu prac remontowych. WięcejPaństwa dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usługi {newsletter|publication|e-newsletter} tj. Wysyłania informacji handlowej oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych, w szczególności marketingu bezpośrednio jego produktów lub usług. Dane będą przetwarzanie w tym celu do czasu wycofania zgody. Administratorem danych jest Leroy Merlin Polska sp. Burakowska 14, kontakt Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

Mieszanka asfaltowa przeznaczona jest do cząstkowych remontów nawierzchni drogowych. Nakłada się go warstwami nie przekraczającymi 5 cm, wymaga zagęszczenia. Przy większych ubytkach należy wypełniać je kolejnymi warstwami po wcześniejszym zagęszczeniu warstw poprzednich. Maksymalna całkowita grubość warstw mieszanki nie może przekraczać 15 cm. Nawierzchnia naprawiana IRR musi być starannie oczyszczona. Należy zadbać aby była czysta, bez pęknięć czy kolejnych ognisk korozyjnych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie w polityce prywatności. Odpowiedź na pytanie jak kłaść asfalt na zimno oraz gdzie kłaść asfalt na zimno jest bardzo prosta. Podłożem pod ten produkt jest droga asfaltowa, lub każde inne utwardzone podłoże, np. Trakt betonowy, kostka brukowa, ubytki wokół studzienek, przy krawężnikach itd. Wiek podłoża oraz jego stan wizualny nie mają znaczenia.

Asfalt na zimo posiada liczne zalety i nie wymaga zaawansowanych umiejętności, by prawidłowo go zastosować. Sprawdź, czym jest asfalt na zimno, jakie są zalety mieszanki i jak prawidłowo ją nałożyć. Mieszanka mineralno-asfaltowa, czasami nazywana masą lub asfaltem na zimno, jest przeznaczona do naprawy uszkodzeń, poprzez wypełnianie nią ubytków w nawierzchniach drogowych. OC, a więc w przeciwieństwie do metod konwencjonalnych, istnieje możliwość wykonania trwałych napraw uszkodzonych nawierzchni także w warunkach zimowych. IRR jest także całkowicie bezodpadowy – nadmiar masy można zebrać z powrotem do pojemnika i użyć z powodzeniem do następnej naprawy.

Lepiszcze wiąże się z poszczególnymi ziarnami, wypełniając znajdujące się między nimi przestrzenie i spajając je w jedną całość. W przypadku asfaltu na zimno jest to możliwe dzięki przyspieszonemu rozpadowi znajdującej się w mieszance emulsji. W związku z tym naprawiana nawierzchnia w zależności od sytuacji może być oddana do użytkowania w czasie do około 2 godzin, a w przypadku niewielkiego obciążenia praktycznie natychmiast po zagęszczeniu. Przez firmę Degamex, produkującą mieszankę mineralno-asfaltową na zimno QPR 2000.