Całodobowe taxi Łeba

Jesteśmy, więc przy tym idealnym nośnikiem reklamy dla Państwa Firm. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i licencjonowanych kierowców TAXI w Łebie. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty obsługi bezgotówkowej i bezpośrednim kontaktem z przedstawicielem firmy. Firma nasza jest prekursorem w Polsce wszelkich najnowszych technologii. Kierowcy jak i klienci używają zaawansowanych aplikacji i systemów.

Potrzebujesz transportu dla swoich pracowników? U nas możesz liczyć na rozliczenia bezgotówkowe i płatności na podstawie zbiorczej faktury wystawianej na koniec miesiąca. Zamawiaj TAXI przez dedykowaną aplikację z gwarancją ceny przejazdu. Pobierz na swoje urządzenie mobilne i ciesz się jazdą.

Ponadto oferujmy usługębezgotówkowej taxi, która obejmuje wygodną formę rozliczeń za przewóz pracowników danej firmy. Zatrudniamy doświadczonych kierowców doskonale znających topografię miasta. Każda nasza taksówka wyposażona jest w terminal płatniczy dzięki czemu opłatę za przejazd dokonać możesz w formie elektronicznej. Opłat za transport i zakupy na telefon dokonywać można całodobowo kartami, Visa, MasterCard i EuroCard.

My Taxi Łeba to korporacja taksówkarska zajmująca się przewozem osób. Oferujemy tanie i bezpieczne przejazdy taksówką w Krakowie i okolicach – dla firm i Klientów indywidualnych. Realizujemy też innego typu usługi jak zakupy na telefon czy odprowadzanie samochodów. W naszych taksówkach można płacić kartami płatniczymi i kredytowymi. W zależności od potrzeb naszych Klientów zapewniamy samochody z klimatyzacją, taksówki dla niepalących oraz bagażówki. Wszystkie usługi realizujemy z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu nasza korporacja cieszy się dużym uznaniem krakowskich Klientów.