Łeba i okolice z Taxi

Śledzenie trasy (przy okresleniu adresu docelowego np. przy przewozie dzieci). I wygodnie przewożą mieszkańców Torunia oraz gości naszego pięknego miasta.

Jeśli macie Państwo wymagania dotyczące przejazdu typu przesyłka, zakupy, przewóz pupila lub inne zachęcamy do kontaktu z centralą lub pobrania aplikacji. Stowarzyszenie My Taxi Łeba jest największą firmą taksówkową działającą na terenie Łeby. Przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i 365 dni w roku zawsze do dyspozycji Naszych klientów. Taxi – to sprawdzony i solidny partner, oferuje wydłużone terminy płatności.

Jesteśmy korporacją z Gdańsk, ale za przejazdy na terenie całego Trójmiasta płacisz u nas jak za pierwszą strefę. Zachęcamy do skorzystania z usług Taxi, z którą Twoja podróż przebiegnie szybko i bezpiecznie. Od 1992 roku stale rozwijamy i unowocześniamy naszą flotę, aby zapewnić jak największy komfort podróżowania naszym klientom. Jako pierwsza korporacja na rynku wprowadziliśmy jedną strefę w całym Trójmieście, terminale do kart płatniczych oraz elektroniczny system rozliczeń bezgotówkowych dla klientów korporacyjnych.

Każda z nich realizowana jest indywidualnie. Realizujemy również zlecenia dla agency, które dzięki korzystnej współpracy zyskują coraz większą popularność wśród nowych klientów. Jeżeli będzie więc chciał zabrać ze sobą swojego znajomego lub kogoś z rodziny, nie musisz, a nawet nie powinieneś się na to zgadzać. Taksówkarz nie może także pobierać dodatkowych opłat za korzystanie z usług przewozowych – musisz zapłacić tylko za sam przejazd, który określa taksometr. Więcej informacji możesz przeczytać w Uchwale Rady Miejskiej dotyczącej przewozów taksówkarskich. Działalność gospodarcza taxi osobowe w formie jednoosobowej działalności gospodarczej to zdecydowanie najlepszy sposób na minimalizowanie kosztów oraz formalności związanych z prowadzeniem firmy.