Masy bitumiczne na zimno

Jesteśmy producentem mieszanki mineralno – asfaltowej na zimno, do napraw cząstkowych o nazwie handlowej ADD ASFALT. Grubość warstwy, zagęszczanej ręcznie lub ubijakiem mechanicznym, może wynosić od 15 do 40 mm. W przypadku głębszych ubytków, większych niż 30 mm , należy wypełniać je warstwami, zagęszczając każdą warstwę osobno.

Aby jednak nie stosować ciężkiego sprzętu i dużej ilości tego materiału, można skorzystać z niego w formie workowanej. Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony. Izochem Dysperbit bit+ to jednoskładnikowa masa na bazie dyspersji wodnej która służy do izolacji przeciwwilgociowej zarówno dachów jak i fundamentów. Prezentowany wyrób to masa asfaltowo kauczukowo dodatkowo modyfikowana SBS. Często stosowana do izolacji szczególnie dzięki wyjątkowo niskiej cenie.

Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników. Produkt konfekcjonowany w workach 25 kg lub sprzedawany luzem. Oferowane przez nas najwyższej jakości produkty stosować można do wszystkich kategorii ruchu KR1-KR7. Nadają się do każdego rodzaju nawierzchni drogowych. Oferowane przez nas produkty są stosowane przez klientów w całym kraju.

Realizujemy szybkie dostawy, bezpośrednio na plac budowy. Głębsze uszkodzenia należy w ich dolnych częściach wypełnić innym materiałem, najlepiej o zbliżonych właściwościach jak w konstrukcji lub np. Przy wypełnieniu głębokich uszkodzeń należy stosować zasadę zwiększenia wymiaru mieszanki wraz ze wzrostem głębokości położenia w uziarnieniu. WYDAJNOŚĆ – Worek 25 kg wystarczy do uzupełnienia ubytku o powierzchni 1m² na głębokość ok . 1cm.

Mieszanka nakładana jest warstwami, a następnie ubijana ręcznie lub za pomocą specjalnego ubijaka. Dzięki łatwemu użyciu mieszanki i tworzeniu solidnej struktury jest ona ekonomicznym sposobem na naprawę wielu nawierzchni. Asfalt na zimno jest gotowy do wbudowania w ubytek metodą na zimno. Grubość pojedynczej warstwy mieszanki powinna wynosić od 2,5 do 4 cm. Łączna grubość wszystkich warstw nie może przekroczyć 15 cm. Instrukcja aplikacji asfaltu znajduje się na opakowaniu.

Oprócz naprawy ubytków, masę asfaltową na zimno stosuje się do profilowania dróg oraz chodników. W ten sposób powstała masa na zimno jest gotowym produktem do wykonania remontów nawierzchni oraz wypełniania ubytków i wybojów. Po przygotowaniu powierzchni do naprawy, należy oszacować jej wielkość w celu ustalenia ilości masy asfaltowej jaka będzie niezbędna do naprawy. Jedno opakowanie o wadze 30 kg (około 20l pojemności), pozwala na standardową, trwałą naprawę {ok|okay}. {0|zero},8-0,9m² nawierzchni. Poprzez skuteczne oddzielenie wody w emulsji uniknięto sklejania się drobinek grysów w czasie magazynowania, dzięki czemu mieszanka pozostaje sypka i zachowuje odpowiednią do jej użycia urabialność.