Magserwis Gdańsk

40 letnie doświadczenie w serwisie i naprawie telewizorów zapewnia firmie MAGSERWIS stałą przewagę dzięki ciągle doskonalonym procedurom naprawy i kontroli jakości.  Dbałość o jakość przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji. Magserwis to serwis, który można spotkać w każdym zakątku Gdańska czy w ogóle Trójmiasta. 

W zależności od konkretnego przypadku awarii oferujemy naszym Klientom serwis door-to-door. To najlepszy z możliwych sposób realizacji naprawy urządzenia. Polega om na odbiorze przez naszą firmę urządzenia lub przesłaniu pocztą kurierską uszkodzonego sprzętu do serwisu RTV. Urządzenie naprawione wraca do nas również przesyłką kurierską i też na koszt serwisu. Możesz jednak tego uniknąć, jeśli zdecydujesz, by naprawa głośników albo jakiegokolwiek innego urządzenia była przekazywana tylko wykwalifikowanym specjalistom Magserwis. 

Naprawa urządzeń rtv czy naprawa telewizorów to rewelacyjny wybór. Sprawdź także naprawę gramofonów - wyjątkowa usługa tylko w najlepszych serwisach. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować. Jeśli interesują Cię opinie na temat naprawy telewizorów i serwisów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług
MAGSERWIS
Gdańsk I – ul. Galaktyczna 27
58 554 54 39
serwis@magserwis.pl
Godziny otwarcia: pon. – pt. 9:00 – 17:00
Zgłoszenia telefoniczne w godzinach: 08:00 – 20:00