Pomoc w nauce matematyki

Skończyłam 8LO w Poznaniu o profilu mat – fiz. Maturę podstawową z matematyki zdałam na 96%, więc spróbuję pomóc ci pokazać przydatne sposoby rozwiązywania zadań. Udzielam też korepetycji przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty, staram się wyjaśniać zagadnienia w prosty i przystępny sposób. Zajęcia przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze. Nauka języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej. Od pewnego czasu postanowiłam odejść ze szkoły ponieważ pracując w szkole nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu dziecku – korepetycje matematyka

Korepetycje online nie różnią się niczym od lekcji stacjonarnych pod kątem merytorycznym. Jednorazowe zajęcia są droższe o 30 zł w stosunku do cen zajęć cyklicznych (odbywających się co najmniej raz w tygodniu) podanych w Cenniku. Opinie na temat korepetycji można zobaczyć w wizytówce Google Moja Firma. Będę starał się konsekwentnie zbierać kolejne oceny, więc w przyszłości powinno pojawić się ich więcej. Pisząc godzina mam na myśli godzinę zegarową, 60 minut. Nie negocjuję cen za korepetycje, są zawsze takie same dla każdego.

Wystarczy jeśli uczeń posiada smartfon z zainstalowaną aplikacją Skype. Telefon jest konieczny, aby nauczyciel mógł widzieć na bieżąco co pisze uczeń, lub sprawdzić rozwiązaną w zeszycie pracę domową. Bardzo przydatny jest również komputer, przede wszystkim do wyświetlania zadań.

Moje podstawowe wykształcenie to magister wychowania fizycznego. Pozostałe kwalifikacje zdobyłam na studiach podyplomowych. Jestem nauczycielem od eleven lat, kocham pracę z dziećmi i młodzieżą. Metody i formy nauczania dostosowuję do potrzeb i możliwości uczniów. Staram się wytłumaczyć najlepiej, jak potrafię.

Maturę rozszerzoną z matematyki napisałem na 92%. Jestem zawsze miło nastawiony do uczniów, jeżeli trzeba mogę wytłumaczyć zagadnienie 5 razy. Chętnie przyjmę uczniów na dłuższy czas (przygotowanie do matury, pomoc z materiałem) Oferuję również ciągły kontakt z uczniem. Pomagam w zrozumieniu matematyki już od ponad 5 lat. Przygotowuję uczniów na poziomach od szkoły podstawowej aż po egzamin maturalny.