Producent materiałów bitumicznych

Materiały do naprawy dróg Bitumer to szeroki asortyment specjalistycznej chemii oraz produktów do zastosowań w przemyśle drogowym. Wysokiej jakości produkty firmy Bitumer pozwolą na przedłużenie żywotności nawierzchni i uniknięcie kosztownych remontów cząstkowych. 
Oferowane materiały do naprawy dróg są idealnym rozwiązaniem na powstałe już uszkodzenia, między innymi spękanie i nieszczelność powierzchniową nawierzchni, pękające i rozszczelniające się połączenia technologiczne czy też zaniżenia powierzchni. 

Dzięki zastosowaniu oferowanych przez renomowaną firmę Bitumer produktów takie miejsca można uszczelnić lub zniwelować przy wykorzystaniu mas zalewowych stosowanych na zimno i na gorąco. Produkty firmy Bitumer są z powodzeniem stosowane wśród największych firm w Polsce i Europie i od lat pozwalają na optymalizację kosztów zaopatrzenia jak i produkcji dróg. W ofercie można znaleźć między innymi: asfalt upłynniony i konfekcjonowany, farby drogowe, masy zalewowe, polimerowe masy mineralny i taśmy asfaltowe i wiele innych. 
Bitumer Sp. z o. o. ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
tel: +48 58 306 71 74
fax: +48 58 306 71 74
bitumer@bitumer.pl
https://bitumer.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *