Profesjonalny serwis RTV

Pan Michał czeka teraz na „wyrok” – po szczegółowej wycenie serwisu okaże się, czy trzyletni samochód opłaca się jeszcze naprawiać, czy też nie. W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [dowiedz się więcej]. Nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Ciebie przejrzyste. Każda firma co jakiś czas musi wymienić sprzęt elektroniczny.

Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować. Jedną z usług oferty F.H.U. TOMEX to profesjonalny serwis RTV – naprawa, radia, telewizorów, wzmacniaczy, sprzętu wszelkiego typu. Posiadamy duże doświadczenie, setki wykonanych zleceń co sprawia, że jesteśmy w stanie stawić czoła problemom spotykanym w najnowszych urządzeniach elektronicznych produkowanym na rynku. Nasz serwis jest doskonale wyposażony co pozwala nam działać szybko i w 100% profesjonalnie.

Znakomita większość zakładów nie jest w stanie nawet podejść do usterki matrycy – my niejednokrotnie bylismy w stanie odratować telewizor spisany na straty przez autoryzowane serwisy. Posiada Pani/Pan również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie dotyczących Pani/Pana danych osobowych narusza RODO. Administrator nie przetwarza szczególnych kategorii danych osobowych, tj.

Gazowych z zaświadczeniem dla gazowni. Oferujemy dobór, projekt, sprzedaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji. Przystępne ceny, wysoka jakość usług, terminowość i rzetelność, dyspozycyjność i elastyczność, wszelkie uprawnienia branżowe personelu, długoletnie doświadczenie w branży. Jeśli szukasz serwisu RTV, który specjalizuje się w każdym typie napraw, to właśnie jesteś w jak najlepszym miejscu, by taką pomoc otrzymać.