Zapewniamy bezpieczne i terminowe przewozy

Skorzystanie z usługi możliwe będzie po wypełnieniu i złożeniu kompletnego formularza zgłoszeniowego. Liczy się kolejność zgłoszonych, kompletnych wniosków. Dysponujemy nowoczesnymi autokarami i busami , które spełniają najwyższe standardy – są czyste i wygodne, wyposażone w klimatyzację oraz duży luk bagażowy. Każdy z tych elementów decyduje o tym, że nasze usługi turystyczne odznaczają się wysoką jakością, podróże z nami należą do jednych z najprzyjemniejszych. Melex Łeba to tylko Eco Busy!

Jest to szczególnie istotne w przypadku dłuższej podróży, np. Jeśli jesteś mieszkańcem województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego lub lubuskiego, to Speedy Gonzales jest najlepszą ofertą w Twoim regionie! Obsługujemy zarówno duże miasta, takie jak Wrocław i Opole, jak również niewielkie miejscowości – sprawdź dostępność! Zapewniamy bezpieczne i terminowe przewozy do Niemiec, Holandii oraz Danii – codzienne przyjazdy i odjazdy. Przejazd mikrobusami to bezpieczny sposób na podróżowanie. Nasz nadrzędny cel to bezpieczeństwo podróżnych, które zapewnia nowoczesna flota i odpowiedni kierowcy.

W przypadku tras zagranicznych obowiązuje atrakcyjny cennik, który ustalamy indywidualnie w przypadku każdego zlecenia. Koszt usługi to także kierowca, który zajmie się osobami przez cały czas trwania wycieczki. Na trasach międzynarodowych i krajowych pracują wyłącznie doświadczeni i kompetentni kierowcy, dlatego bezpieczeństwo podróżników jest gwarantowane. Taxi bagażowe są skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Służą do przewozu mebli, prywatnych rzeczy lub asortymentu biurowego. To idealne rozwiązanie dla osób nieposiadających swoich aut lub kiedy są one zbyt małe, aby pomieścić wszystkie rzeczy.

Rejs może rozpocząć się z miejsca postojowego na Rzece Elbląg bądź przy siedzibie firmy HADM AG sp. Regulamin ma zastosowanie do przewozu osób statkami wykonywanym drogą wodną organizowanym przez HADM AG sp. Dbając o komfort naszych pasażerów, jesteśmy zaopatrzeni we flotę nowoczesnych pojazdów, które są wyposażone w klimatyzacje, fotele z regulowanymi oparciami, siecią Wi-Fi, telewizory LED. Wszystkie busy mają również dużą powierzchnie bagażową i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.